
Hurakan HKN-HVB7 электр қазандығы
- Бар
- Коды:125724
53 265 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan KN-HVB7 электр қазандығы суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар
- Сумен жабдықтау түрі: құю
- Судың деңгейі мен температурасын бақылау
- Қыздыру индикаторлары
- Жабық ауыстырмалы тэн
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 260х260х410 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209547 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.9 кг |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 205 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Көлем | 6.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 205 мм |
- Бағасы: 53 265 ₸


