
Hurakan HKN-HVB20 электр қазандығы
- Бар
- Коды:125734
70 409 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan KN-HVB20 электр қазандығы суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар
- Сумен жабдықтау түрі: құю
- Судың деңгейі мен температурасын бақылау
- Қыздыру индикаторлары
- Жабық ауыстырмалы тэн
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 320х320х590 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.6 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Көлем | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 70 409 ₸


