
Қайнатқыш Hurakan HKN-HVZ90 қара
- Бар
- Коды:99657
221 171 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ90 қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель электронды басқару панелімен, қыздыру индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен, қызып кетуден қорғаумен, су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сусыз жұмысты блоктау функциясы
- Қателер туралы ескерту функциясы
Қосымша сипаттамалар:
Кіретін судың қысымы: 0,2-ден 0,6 мПа-ға дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.26 кг |
| Биіктігі | 740 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 30 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 90 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | Қара |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 221 171 ₸


