
Hurakan HKN-HVZ50M қара электр қазандығы
- Бар
- Коды:227285
157 748 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ50M электр қазандығы суды жылытуға, содан кейін оны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында белгіленген температурада ұстауға арналған. Модель жылыту индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус 201 баспайтын болаттан, резервуар 304 баспайтын болаттан, үстіңгі бөлігі ABS пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 40-тан 99 °C-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 400х200х600 мм
- Түсі: қара
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 20 л |
| Сумен жабдықтауға қосылусу деңгейінің индикаторыөнімділік | 50 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | Қара |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 157 748 ₸


