
Hurakan HKN-HVZ50MD электр қазандығы
- Бар
- Коды:227203
177 089 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ50MD электр қазандығы суды жылытуға, содан кейін оны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында белгіленген температурада ұстауға арналған. Модель 2 кранмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Су деңгейі мен температурасын автоматты түрде бақылау
- Қыздыру индикаторлары
- Сусыз жұмысты блоктау функциясы
- Қызып кетуден қорғау функциясы
- Қателер туралы ескерту функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 400х270х710 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 20 л |
| Сумен жабдықтауға қосылусу деңгейінің индикаторыөнімділік | 50 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | Қара |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 177 089 ₸


