
Қазандық Hurakan HKN-HVZ22D қара
- Бар
- Коды:99659
181 941 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ22D қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель электронды басқару панелімен, қыздыру индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен, қызып кетуден қорғаумен, 2 су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сусыз жұмысты блоктау функциясы
- Қателер туралы ескерту функциясы
Қосымша сипаттамалар:
Кіретін судың қысымы: 0,2-ден 0,6 мПа-ға дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.9 кг |
| Биіктігі | 525 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 6 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 22 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды-жинақтаушы |
| Түсі | Қара |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 181 941 ₸


