
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш Hurakan HKN-PCR06
- Бар
- Коды:101715
63 047 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PCR06 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кофе мен шайды дайындау және тарату, көп мөлшерде суды жылыту үшін қолданылады. Модель қыздыру индикаторымен, кіріктірілген термостатпен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Корпусы, қабырғалары және ішкі элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар жылуды жақсы сақтайды
- Тұтқалардың жылу өткізгіштігінің төмендігі
- Қақпақты бұрау арқылы бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Температураны ұстап тұру: 88 °С
- Қосымша қыздыру элементінің қуаты: 0,12 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163131 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.8 кг |
| Биіктігі | 415 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 0.95 кВТ |
| Көлем | 4 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 63 047 ₸



