
Hurakan HKN-PCY10 электр қайнатқыш-кофеқайнатқышы
- Бар
- Коды:130246
63 216 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PCY10 электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шай мен кофе қайнату, суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қолданылады. Модель алынбалы қыздыру элементімен және қос қабырғалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, елеуіш поликарбонаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кофе мен шайды қайнатуға арналған елеуіш кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 5,3 л
- Қаптамадағы габариттері: 270x270x470 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 352049 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.05 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.56 кг |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 0.95 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 63 216 ₸


