
Hurakan HKN-PCY8 электр қайнатқыш-кофеқайнатқышы
- Бар
- Коды:170686
58 209 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PCY8 электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шай мен кофе қайнату, суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қолданылады. Модель алынбалы қыздыру элементімен және қос қабырғалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, елеуіш поликарбонаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кофе мен шайды қайнатуға арналған елеуіш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылу өткізгіштігі төмен қаламдар
- Қақпақты бұрау арқылы бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 430х270х270 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.37 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.08 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 58 209 ₸


