
Hurakan HKN-HVZ22D күміс қайнатқышы
- Бар
- Коды:99660
189 737 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ22D қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель электронды басқару панелімен, қыздыру индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен, қызып кетуден қорғаумен, 2 су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Модель екі нұсқада ұсынылуы мүмкін:
- екі ыстық су шүмегі де
- бір кран ыстық сумен және бір кран суық сумен
Сатып алудан бұрын менеджерден қоймада қандай модель бар екенін нақтылауды сұраңыз.
Ерекшеліктері:
- Сусыз жұмысты блоктау функциясы
- Қателер туралы ескерту функциясы
Қосымша сипаттамалар:
Кіретін судың қысымы: 0,2-ден 0,6 мПа-ға дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.8 кг |
| Биіктігі | 525 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 6 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 22 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды-жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 189 737 ₸


