
Қазандық Hurakan HKN-HVC20
- Бар
- Коды:99700
75 087 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVC20 қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель реттелетін термостатпен, қыздыру индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен, қызып кетуден қорғаумен, су төгетін клапанмен және тамшылатқышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 88 °C температураны ұстап тұру үшін қосымша қыздыру элементі
- Қос қабырғалар жылуды жақсы сақтайды
- Жылу өткізгіштігі төмен қаламдар
Қосымша сипаттамалар:
Қосымша қыздыру элементінің қуаты: 0,12 кВТ
* Өлшемдер тұтқалар мен тамшы науасының өлшемдерін есепке алмай көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179862 |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2 кВТ |
| Көлем | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 75 087 ₸


