
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш Hurakan HKN-PCR16
- Бар
- Коды:90841
83 189 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PCR16 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кофе мен шайды дайындау және тарату, көп мөлшерде суды жылыту үшін қолданылады. Модель қыздыру индикаторымен, кіріктірілген термостатпен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Корпусы, қабырғалары және ішкі элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар жылуды жақсы сақтайды
- Тұтқалардың жылу өткізгіштігінің төмендігі
- Қақпақты бұрау арқылы бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Температураны ұстап тұру: 88 °С
- Қосымша қыздыру элементінің қуаты: 1,2 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163134 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.8 кг |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Көлем | 11 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 83 189 ₸



