
Hurakan HKN-PCY15 электр қайнатқыш-кофеқайнатқышы
- Бар
- Коды:170691
75 690 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PCY15 электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кофе мен шайды дайындау және тарату үшін қолданылады. Модель алынбалы қыздыру элементімен және қос қабырғалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, елеуіш поликарбонаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кофе мен шайды қайнатуға арналған елеуіш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылу өткізгіштігі төмен қаламдар
- Қақпақты бұрау арқылы бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 540х330х330 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.98 келі |
| Биіктігі | 515 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Көлем | 14 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 75 690 ₸


