
Hurakan HKN-HVB30M электр қазандығы
- Бар
- Коды:282590
89 981 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVB30M электр қазандығы суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар
- Судың деңгейі мен температурасын бақылау
- Қыздыру индикаторлары
- Металл шүмек
- Жабық тэн
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтқалары мен шүмегі бар габариттері: 385х380х570 мм
- Қаптамадағы габариттері: 360х360х600 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.3 кг |
| Биіктігі | 570 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Көлем | 29 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 315 мм |
- Бағасы: 89 981 ₸


