
Hurakan HKN-HVN40M электр қазандығы
- Бар
- Коды:137064
91 878 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVN40M электр қазандығы суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель термостатпен, қыздыру индикаторымен және жабық қыздыру элементімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210045 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Су деңгейінің индикаторыөнімділік | 30 л/сағ |
| Қуат | 3.0 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 34.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 91 878 ₸


