
Hurakan HKN-HVN40 су жылытқышы
- Бар
- Коды:60550
92 553 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVN40 су жылытқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қолданылады. Модель жабық қыздыру элементімен, реттелетін термостатпен, қыздыру индикаторымен және тұтқалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Су деңгейінің индикаторыөнімділік | 30 л/сағ |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 92 553 ₸


