
Hurakan HKN-PCY25 электр қайнатқыш-кофеқайнатқышы
- Бар
- Коды:234207
83 832 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PCY25 электр қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шай мен кофе қайнату, суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қолданылады. Модель алынбалы қыздыру элементімен және қос қабырғалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, елеуіш поликарбонаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кофе мен шайды қайнатуға арналған елеуіш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылу өткізгіштігі төмен қаламдар
- Қақпақты бұрау арқылы бекіту
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.73 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 565 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Су деңгейінің индикаторышайдың/кофенің қайнатылуы | 220 Жылы |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Көлем | 16.7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 83 832 ₸


