
Hurakan HKN-HVZ80MDHC электр қазандығы
- Бар
- Коды:227207
228 442 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ80MDHC электр қазандығы суды жылытуға, содан кейін оны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында белгіленген температурада ұстауға арналған. Модель 2 кранмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Су деңгейі мен температурасын автоматты түрде бақылау
- Қыздыру индикаторлары
- Сусыз жұмысты блоктау функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды бір реттік көлем: 17 л
- Қаптамадағы габариттері: 490х390х780 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 40 л |
| Сумен жабдықтауға қосылусу деңгейінің индикаторыөнімділік | 80 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды-жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 228 442 ₸


