
Қазандық Hurakan HKN-HVC35
- Бар
- Коды:99701
89 233 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVC35 қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель реттелетін термостатпен, қыздыру индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен, қызып кетуден қорғаумен, су төгетін клапанмен және тамшылатқышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған..
Ерекшеліктері:
- 88 °C температураны ұстап тұру үшін қосымша қыздыру элементі
- Қос қабырғалар жылуды жақсы сақтайды
- Жылу өткізгіштігі төмен қаламдар
Қосымша сипаттамалар:
Қосымша қыздыру элементінің қуаты: 0,12 кВТ
* Өлшемдер тұтқалар мен тамшы науасының өлшемдерін есепке алмай көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 485 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Көлем | 34 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 385 мм |
- Бағасы: 89 233 ₸


