
Hurakan HKN-HVZ50MHC электр қазандығы
- Бар
- Коды:227206
188 875 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVZ50MHC электр қазандығы суды жылытуға, содан кейін оны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында белгіленген температурада ұстауға арналған. Модель кранмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Су деңгейі мен температурасын автоматты түрде бақылау
- Қыздыру индикаторлары
- Сусыз жұмысты блоктау функциясы
- Қызып кетуден қорғау функциясы
- Қателер туралы ескерту функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды бір реттік көлем: 9 л
- Қаптамадағы габариттері: 490х390х700 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 30 л |
| Сумен жабдықтауға қосылусу деңгейінің индикаторыөнімділік | 50 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 188 875 ₸


