
Hurakan HKN-HVB15M электр қазандығы
- Бар
- Коды:282577
73 286 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVB15M электр қазандығы суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос қабырғалар
- Судың деңгейі мен температурасын бақылау
- Қыздыру индикаторлары
- Металл шүмек
- Жабық алмалы-салмалы тэн
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтқалары мен шүмегі бар габариттері: 340х335х515 мм
- Қаптамадағы габариттері: 340х340х540 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 515 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 73 286 ₸


