
Hurakan HKN-HVO15 электр қазандығы
- Бар
- Коды:130233
68 658 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVO15 электр қазандығы суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жалғыз қабырғалар
- Сумен жабдықтау түрі: құю
- Судың деңгейі мен температурасын бақылау
- Қыздыру индикаторлары
Қосымша сипаттамалар:
- Қайнау уақыты: 35 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 535х350х350 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217117 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.26 кг |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 68 658 ₸


