
Hurakan HKN-HVO10 электр қазандығы
- Бар
- Коды:130230
58 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVO10 электр қазандығы суды жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жалғыз қабырғалар
- Сумен жабдықтау түрі: құю
- Судың деңгейі мен температурасын бақылау
- Қыздыру индикаторлары
Қосымша сипаттамалар:
- Қайнау уақыты: 25 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 550х290х290 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217116 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.45 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 58 900 ₸


