
Қазандық Hurakan HKN-HVS20
- Бар
- Коды:218235
136 527 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVS20 қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель реттелетін термостатпен, қыздыру индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен және тамшылатқышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.18 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.92 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 375 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | Қара |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 136 527 ₸


