
Қазандық Hurakan HKN-HVD10
- Бар
- Коды:94774
44 882 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVD10 қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель реттелетін термостатпен, жылыту индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 35 минутта 10 литр
- Қаптамадағы габариттері: 290х290х460 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 424 мм |
| Тереңдігі | 245 мм |
| Су деңгейінің индикаторыөнімділік | 20 л/сағ |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 245 мм |
- Бағасы: 44 882 ₸





