
Қазандық Hurakan HKN-HVD35
- Бар
- Коды:73556
66 616 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HVD35 қазандығы суды көп мөлшерде жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель реттелетін термостатпен, жылыту индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 68 минутта 35 литр
- Ішкі диаметрі: 280 мм
- Ішкі бөліктің биіктігі: 420 мм
- Қаптамадағы габариттері: 345х345х640 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.2 кг |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Су деңгейінің индикаторыөнімділік | 30.9 л/сағ |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 315 мм |
- Бағасы: 66 616 ₸


