
Қол қысқышы Hurakan HKN-MS1
- Бар
- Коды:123659
160 261 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MS1 қолмен кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шприцтер арқылы жасалған шұжықтарды герметикалық түрде қысу үшін қолданылады.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 470x250x675 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209826 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.5 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 160 261 ₸



