
POLAIR CUM-MLZ045 компрессорлық-конденсаторлық қондырғы
- Бар
- Коды:202886
3 065 039 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CUM-MLZ045 компрессорлық-конденсаторлық қондырғысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда және қойма үй-жайларында тоңазытқыш камераларының ішіндегісін салқындату үшін, сондай-ақ салқындатылған витриналардың, сөрелердің, үстелдердің және басқа жабдықтардың жұмысын қамтамасыз ету үшін қолданылады. Модель қарау терезесімен, ресивермен және сүзгі-кептіргішпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Rotatock клапандары бар Danfoss MLZ45T4 шығарған айналмалы төмен температуралы компрессор
- Ауаны салқындату коденсаторы
- Корпустың акустикалық оқшаулауы
- Шуы аз 6 полюсті желдеткіш конденсаторының желдеткіші
- Агрегатты басқаруға арналған электр жабдықтарының кіріктірілген қалқаны
- Бұйымның тораптарына ыңғайлы кіру үшін оңай ашылатын есік
- Автоматты төмен және жоғары қысымды қосқыш
- Сәндік панель
- Хладагент: R 404a
Қосымша сипаттамалар:
- Ресивердің көлемі: 8,1 л
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- Маймен толтырудың жиынтық көлемі: 1,6 дм3
- Құбырлардың жалғаушы өлшемдері:
- Сору желісі: 11/8"
- Буландырғышқа арналған сұйықтық құбыры: 1/2"
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Компрессор мен ресивердің жылыту термостаты
- Май бөлгіш
- Сұйықтықты бөлгіш
- Қышқылға қарсы сүзгі
- Компрессордың акустикалық қаптамасы
- Конденсатор желдеткішінің жылдамдығын реттегіш
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CUM - MLZ045 |
| Салмақ | 164 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 164 келі |
| Биіктігі | 1205 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1025 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 500 мм |
| Компрессор | Danfoss |
| Орнату орны | үй-жайда |
| Қуат | 7.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 17.2 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | орташа температуралы |
| Компрессор түрі | спиральді |
| Салқындату сыйымдылығы | 10.46 кВТ |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1200 мм |
- Бағасы: 3 065 039 ₸


