
Компрессорлық-конденсаторлық блок Марихолодмаш БКК ZB-48
- Бар
- Коды:181844
2 791 544 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash BKK ZB-48 компрессорлық-конденсаторлық қондырғысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтар мен қоймаларда тоңазытқыш камераларының ішіндегісін салқындату үшін, сондай-ақ салқындатылған витриналардың, есептегіштердің, үстелдердің және басқа жабдықтардың жұмысын қамтамасыз ету үшін қолданылады. Модельде бақылау әйнегі, қышқылға қарсы сүзгі кептіргіш және компрессорды механикалық бөлшектер мен ылғалдан қорғайтын сүзгі бар. Корпус болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Copeland компаниясы шығарған айналмалы орташа температуралы компрессор
- Жылдамдықты реттегіші бар өнімділігі жоғары конденсатор
- Сұйық қабылдағыш
- Ылғалдылықтың индикаторы
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Ресивердің көлемі: 7 л
- Қоршаған ортаның температурасы: -40-тан 45 °С-қа дейін
- Тұтынылатын қуат: 5,80 кВТ
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіш дөңгелегінің диаметрі: 450 мм
- Шығыңқы бөліктері жоқ габариттері: 1435х400х900 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Қуат тұтыну | 5.8 Вт |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Салмақ | 140 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1500 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | төмен температуралы |
| Артикул | 4.200.048 |
| Салмағы (қаптамада) | 190 келі |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Салқындату сыйымдылығы | 9.89 кВТ |
| Қаптамадағы биіктік | 1070 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 690 мм |
| Қаптамадағы ені | 1620 мм |
| Компрессор | Copeland |
| Компрессор түрі | спиральді |
| Орнату орны | үй-жайда |
- Бағасы: 2 791 544 ₸


