
Компрессорлық-конденсаторлық блок Марихолодмаш БКК ZF-13
- Бар
- Коды:181394
2 254 695 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash BKK ZF-13 компрессорлық-конденсаторлық қондырғысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтар мен қоймаларда тоңазытқыш камераларының ішіндегісін салқындату үшін, сондай-ақ салқындатылған витриналардың, есептегіштердің, үстелдердің және басқа жабдықтардың жұмысын қамтамасыз ету үшін қолданылады. Модельде бақылау әйнегі, қышқылға қарсы сүзгі кептіргіш және компрессорды механикалық бөлшектер мен ылғалдан қорғайтын сүзгі бар. Корпус болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Copeland компаниясы шығарған айналмалы орташа температуралы компрессор
- Жылдамдықты реттегіші бар өнімділігі жоғары конденсатор
- Сұйық қабылдағыш
- Ылғалдылықтың индикаторы
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Ресивердің көлемі: 7 л
- Қоршаған ортаның температурасы: -40-тан 45 °С-қа дейін
- Тұтынылатын қуат: 2,33 кВТ
- Шығыңқы бөліктері жоқ габариттері: 1190х400х900 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.200.013 |
| Салмақ | 110 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 160 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1070 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 690 мм |
| Компрессор | Copeland |
| Орнату орны | үй-жайда |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | төмен температуралы |
| Компрессор түрі | спиральді |
| Салқындату сыйымдылығы | 2.47 кВТ |
| Ені | 1260 мм |
| Қаптамадағы ені | 1370 мм |
- Бағасы: 2 254 695 ₸


