
Компрессорлық-конденсаторлық блок Марихолодмаш БКК ZB-58
- Бар
- Коды:181845
3 251 750 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash BKK ZB-58 компрессорлық-конденсаторлық қондырғысы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтар мен қоймаларда тоңазытқыш камераларының ішіндегісін салқындату үшін, сондай-ақ салқындатылған витриналардың, есептегіштердің, үстелдердің және басқа жабдықтардың жұмысын қамтамасыз ету үшін қолданылады. Модельде бақылау әйнегі, қышқылға қарсы сүзгі кептіргіш және компрессорды механикалық бөлшектер мен ылғалдан қорғайтын сүзгі бар. Корпус болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Copeland компаниясы шығарған айналмалы орташа температуралы компрессор
- Жылдамдықты реттегіші бар өнімділігі жоғары конденсатор
- Сұйық қабылдағыш
- Ылғалдылықтың индикаторы
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Ресивердің көлемі: 12,5 л
- Қоршаған ортаның температурасы: -40-тан 45 °С-қа дейін
- Тұтынылатын қуат: 6,84 кВТ
- Шығыңқы бөліктері жоқ габариттері: 1435х400х1100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.200.058 |
| Салмақ | 170 келі |
| Салмағы (қаптамада) | 220 келі |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1270 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 960 мм |
| Компрессор | Copeland |
| Орнату орны | үй-жайда |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | төмен температуралы |
| Компрессор түрі | спиральді |
| Салқындату сыйымдылығы | 12.70 кВТ |
| Ені | 1515 мм |
| Қаптамадағы ені | 1620 мм |
- Бағасы: 3 251 750 ₸


