
Cambro WBFC 87L Base қоқыс контейнері
- Бар
- Коды:348203
43 934 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro WBFC 87L Base қоқыс контейнері қоғамдық тамақтандыру орындарында және өндірістік цехтарда қоқыс пен тамақ қалдықтарын жинау, сұрыптау және жинақтау үшін қолданылады. Модель дөңгелектермен және педальмен жабдықталған. Бұйым пластиктен жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 784 мм |
| Тереңдігі | 476 мм |
| Көлем | 87 л |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Ені | 381 мм |
- Бағасы: 43 934 ₸



