
Cambro WBFC 45L Base қоқыс контейнері
- Бар
- Коды:348195
25 175 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro WBFC 45L Base қоқыс контейнері қоғамдық тамақтандыру орындарында және өндірістік цехтарда қоқыс пен тамақ қалдықтарын жинау, сұрыптау және жинақтау үшін қолданылады. Модель дөңгелектермен және педальмен жабдықталған. Бұйым пластиктен жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 572 мм |
| Тереңдігі | 391 мм |
| Көлем | 45 л |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Ені | 368 мм |
- Бағасы: 25 175 ₸



