
GASTRORAG JW-CPT87 қоқысқа арналған контейнер
- Бар
- Коды:77524
38 870 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-CPT87 қоқыс контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қоқыс пен тамақ қалдықтарын сақтау үшін пайдаланылады. Модель педальмен басқарылатын қақпақпен жабдықталған. Корпус полипропиленнен жасалған.
Жеткізу көлеміне сұр түсті полиэтиленнен жасалған ішкі кірістіру кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Полипропилен |
| Түсі | Сарғыш |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 830 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қақпағы баркөлемі | 87.1 л |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 38 870 ₸


