
GASTRORAG JW-CPT68 қоқыс контейнері
- Бар
- Коды:94011
67 717 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-CPT68 қоқыс контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қоқыс пен тамақ қалдықтарын сақтау үшін пайдаланылады. Модель қақпақпен және басқарылатын педальмен жабдықталған. Корпус полипропиленнен жасалған.
Жеткізу көлеміне сұр түсті полиэтиленнен жасалған ішкі кірістіру кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Полипропилен |
| Түсі | Сарғыш |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.3 кг |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қақпағы баркөлемі | 68.1 л |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 67 717 ₸


