
GASTRORAG JW-CPT30 қоқыс контейнері
- Бар
- Коды:91980
44 078 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-CPT30 қоқыс контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қоқыс пен тамақ қалдықтарын сақтау үшін қолданылады. Модель педальмен басқарылатын қақпақпен жабдықталған. Корпус полипропиленнен жасалған.
Жеткізу көлеміне сұр түсті полиэтиленнен жасалған ішкі кірістіру кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Полипропилен |
| Түсі | Сарғыш |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.9 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қақпағы баркөлемі | 30.3 л |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 44 078 ₸


