
GASTRORAG JW-CR120E қоқысқа арналған контейнер
- Бар
- Коды:223086
57 259 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-CR120E қоқыс контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қоқыс пен тамақ қалдықтарын сақтау үшін қолданылады. Корпус полиэтиленнен жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Полиэтилен |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.85 келі |
| Биіктігі | 693 мм |
| Тереңдігі | 557 мм |
| Көлем | 121 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 557 мм |
- Бағасы: 57 259 ₸


