
GASTRORAG JW-CPT45 қоқыс контейнері
- Бар
- Коды:91979
63 819 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-CPT45 қоқыс контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қоқыс пен тамақ қалдықтарын сақтау үшін пайдаланылады. Модель педальмен басқарылатын қақпақпен жабдықталған. Корпус полипропиленнен жасалған.
Жеткізу көлеміне сұр түсті полиэтиленнен жасалған ішкі кірістіру кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Полипропилен |
| Түсі | Сарғыш |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.8 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қақпағы баркөлемі | 45.4 л |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 63 819 ₸


