
Қалдықтарға арналған арба-бак KAYMAN ТБ-22
- Бар
- Коды:348536
114 623 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТБ-22 қоқыс салатын арба-бак қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде қолданылады. Қаңқасы мен резервуары AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Арба дөңгелектермен жабдықталған
- Дәнекерленген қаңқа
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.2 кг |
| Биіктігі | 665 мм |
| Тереңдігі | 418 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қақпағы баркөлемі | 75 л |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 441 мм |
- Бағасы: 114 623 ₸


