
Қалдықтарды жинауға арналған контейнер KAYMAN ССО-212/0605
- Бар
- Коды:185473
383 303 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ССО-212/0605 контейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыстарды және фастфуд орамдарын жинау, сұрыптау және жинақтау үшін қолданылады. Модель 4 доңғалақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған ir AISI 430-дан жасалған, үстіңгі жағы қалыңдығы 16 мм ДСП парағымен нығайтылған.
Жеткізу көлеміне қоқыс дорбаларына арналған жақтауы бар жылжымалы резервуар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі өлшемдері: 400x400x690 мм
- Қаптамадағы габариттері: 610x510x1260 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 51 келі |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Қақпағы баркөлемі | 110 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 383 303 ₸


