
KAYMAN КО-98 А қалдықтарды жинау станциясына арналған контейнер
- Бар
- Коды:248529
99 256 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КО-98 А контейнері қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және өзіне-өзі қызмет көрсететін мейрамханаларда СО-98 қалдықтарды жинау станцияларымен бірлесіп тамақ қалдықтарын, бір реттік ыдыстарды және фастфудтан жасалған қаптамаларды жинау үшін қолданылады. Модель қоқыс дорбасын бекітуге арналған жақтаумен және 4 доңғалақпен жабдықталған. Бұйым AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қапты оңай алуға арналған конус тәрізді қалып
- Қапты бекітуге арналған жақтау контейнерге шынжырмен бекітіледі, бұл оның жоғалуын болдырмайды
- Сұр резеңкеден жасалған дөңгелектер еденде қалдық қалдырмайды
- Доңғалақ мойынтіректері ластанудан қорғалған
- Станция құрамында да, дербес те пайдаланылуы мүмкін
Қосымша сипаттамалар:
- Қоқысқа арналған қаптың өлшемдері: кемінде 90х110 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 50 мм
- Қаптамадағы габариттері: 470х470х785 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.2 кг |
| Биіктігі | 755 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 98 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 99 256 ₸


