
VIATTO JW-CPT87 қоқыс салатын бак
- Бар
- Коды:184683
90 455 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-CRT87 қоқыс жәшігі азық-түлік өнімдерін, сусымалы тауарларды, көмірді, қоқыстарды және қалдықтарды уақытша сақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель топсалы қақпақпен және педальмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сарғыш |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.495 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.09 келі |
| Биіктігі | 830 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қақпағы баркөлемі | 87 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 90 455 ₸


