
VIATTO VA‑FG55G қоқыс салатын бак
- Бар
- Коды:287531
28 525 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA‑FG55G қоқыс жәшігі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ қалдықтары мен қоқыстарды уақытша сақтау үшін қолданылады. Модель топсалы қақпақпен және педальмен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 600х560х690 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.55 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.91 кг |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Қақпағы баркөлемі | 55 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 395 мм |
- Бағасы: 28 525 ₸


