
VIATTO VA-PBC75B қоқыс салатын бак
- Бар
- Коды:315323
15 215 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-PBC75B қоқыс жәшігі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті, сусымалы тауарларды, көмірді, қоқыстарды және қалдықтарды уақытша сақтау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.2 кг |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 15 215 ₸





