
VIATTO JW-CR120E қоқыс салатын бак
- Бар
- Коды:168557
34 112 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-CR120E қоқыс жәшігі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті, сусымалы тауарларды, көмірді, қоқыстарды және қалдықтарды уақытша сақтау үшін қолданылады.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.03 кг |
| Биіктігі | 693 мм |
| Тереңдігі | 557 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Көлем | 121 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Ені | 557 мм |
- Бағасы: 34 112 ₸


