
VIATTO VA-FG30G қоқыс салатын бак
- Бар
- Коды:345073
23 623 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-FG30G қоқыс жәшігі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті, сусымалы тауарларды, көмірді, қоқыстарды және қалдықтарды уақытша сақтау үшін қолданылады. Модель топсалы қақпақпен және педальмен жабдықталған. Бұйым ABS пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.2 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Қақпағы баркөлемі | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 395 мм |
- Бағасы: 23 623 ₸


