
Қалдықтарға арналған контейнер Gastrolux КО-047/ОБ
- Бар
- Коды:110209
218 219 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux КО-047/ОБ қалдықтарына арналған контейнер қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында тамақ, сондай-ақ қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель жиналмалы резервуармен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | жиналмалы цистернасы бар 400х700х700 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.5 кг |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 110 л |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 218 219 ₸


