
Қалдықтарға арналған бак Gastrolux КО-045/КК
- Бар
- Коды:110211
201 721 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux КО-045/КК қалдықтарға арналған бак қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында тамақ, сондай-ақ қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель жиналмалы қақпақпен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы дөңгелектер
- Қаламдар
Сипаттамалары:
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | қақпақпен, дөңгелек 450х450х700 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.9 кг |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қақпағы баркөлемі | 75 л |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 201 721 ₸


