
Қалдықтарға арналған контейнер Gastrolux КВ-044
- Бар
- Коды:110214
158 115 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шығарылатын Gastrolux КВ-044 қалдықтарына арналған контейнер қоғамдық тамақтандыру орындарында тамақ, сондай-ақ қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, сақтауға және тасымалдауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы дөңгелектер
Сипаттамалары:
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | жылжымалы 400х400х700 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.2 кг |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Көлем | 80 л |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 158 115 ₸


