
ПишТех ТБО-50 қалдықтарына арналған арба-бак
- Бар
- Коды:231966
114 343 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалдықтарға арналған арба-бак Тағамдық технологиялар ТБО-50 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік-өндірістік мекемелерде қолданылады. Модель қозғалуға арналған қақпақпен және дөңгелектермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 605 мм |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қақпағы баркөлемі | 50 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: 114 343 ₸


